benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA
Menu

Brigády v Plzni

Jsme specialisté na brigády v Plzni a ve firmách snadno dostupných z Plzně. Projděte si naši aktuální nabídku brigád - volná místa ZDE

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé brigády. Vedeme si databázi uchazečů a pravidelných brigádníků, díky které Vás můžeme oslovit i později, když se objeví vhodná pracovní nabídka. Nemusíte si shánět brigádu sami - my ji seženeme za Vás. Zaregistrujte se u nás v Plzni také - třeba právě teď.

Ověřené firmy Plzeň i okolí

Dlouhodobě pracujeme s předními firmami v Plzni i blízkých průmyslových zónách. Díky nám můžete pracovat například ve skladech známých e-shopů, řídit testovací modely aut po městě nebo kontrolovat oblečení známých značek. Samozřejmostí jsou brigády v běžných výrobních provozech v oblasti elektroniky nebo automobilových dílů.

Mezi naše partnery patří nejen Hannah, AKKA, KS-Europe, Possehl Electronics, Kion, Urban Transporte, Shape Corp, ale třeba i Faurecia, Raben Transport  a mnoho dalších společností, které dokazují, že s brigádami to umíme!

Záloha na ruku každý týden

Všechny naše brigády nabízíme s možností každotýdenní zálohy. Tu Vám vyplatíme na ruku u nás v Plzni, a to až 2000 Kč týdně - v závislosti na množství odpracovaných hodin. Nemusíte nejdřív měsíc pracovat a pak dva týdny čekat, abyste si užili svoji odměnu! Koukněte se i na další výhody v Emona Kroni

Pokud se zaregistrujete mezi naše uchazeče o brigádu, ať už ke konkrétní pozici nebo bez ní, povedeme Vás v naší databázi a ozveme se Vám, jakmile budeme mít vhodnou brigádu. Nic neriskujete.

Pravidelné brigády, volitelné dny

Často našimi brigádníky vykrýváme potřeby společností, s kterými spolupracujeme. Jsou proto období, kdy je nabídka brigády větší a firmy jsou rády doslova za každé ruce navíc. Můžete si tak být jisti, že se registrovaným uchazečům ozveme, pokud bude potřeba.

U některých firem je možné volit si dny i směny podle Vaší aktuální potřeby, třeba každý týden nebo i den jinak. Studujete od pondělí do středy? Brigádu můžete mít jen čtvrtek a pátek. Máte volné víkendy? Naplánujeme brigádu na ně. Chcete brigádu hlavně přes noc? Jednoduše si ji tak vyberete. U nás můžete mít brigádu klidně jen dvě směny za týden, ale také můžete odpracovat každý den, pokud potřebujete dobré peníze.

Brigády s dojížděním

Jsme si vědomi, že jsou i brigády mimo Plzeň, a ne každému se hodí někam se dopravovat. Proto máme spoustu brigád, na které Vás odvezeme. Naše autobusy a mikrobusy Vás odvezou z centra Plzně až na místo brigády, a po směně zase svezou zpět.

Máme také brigády, u kterých můžete dostat příspěvek na svoji dopravu. V některých případech je brigádníkovi možné zajistit i ubytování. Podrobnosti jsou uvedeny v našich nabídkách práce a brigád, případně se nám ozvěte pro upřesnění.

Chcete se na něco o brigádách zeptat? Navštivte nás v Plzni nebo jednoduše zavolejte zdarma 800 433 334

Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00
(mimo otevírací dobu dle dohody)

FB   IG   LI

Řešíme: Brigády v Plzni Evidence uchazečů o práci Zajištění zaměstnanců Volná pracovní místa
Zavolejte mi