benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA
Menu

Evidence uchazečů o práci

Naším posláním je zajistit uchazečům dobrou práci, a firmám spolehlivé zaměstnance. K tomu podle nás patří mít nejen dobré vztahy s našimi partnery-zaměstnavateli, ale také mít kvalitní databáze uchazečů o zaměstnání.

Díky tomu dokážeme firmám dodat zaměstnance kdykoliv, když to právě potřebují. A nejde jen o náhodné kontakty - uchazeči od Emona Kroni jsou ověření a často i dříve pracovali u jiného našeho partnera nebo se osvědčili při krátkodobé brigádě.

Databáze uchazečů o zaměstnání

U naší společnosti se již zaregistrovalo několik tisíc uchazečů. Je jen na Vás, jestli je využijete - řekněte nám Vaše potřeby. Firmy, s kterými spolupracujeme, jsou s námi spokojené - zaměstnance zajišťujeme pravidelně už dlouhé roky.

Abychom dosáhli těch nejlepších výsledků, snažíme se i my pracovat s našimi uchazeči/zaměstnanci co nejlépe. Víme, kdo se na co hodí, jakou práci dříve dělal, jak je šikovný a spolehlivý. Jednoduše víme, kterého zaměstnance Vám můžeme doporučit.

Oslovení uchazečů o práci

Součástí našich služeb pro firmy je i rychlé oslovení potenciálních uchazečů. Díky evidovaným kontaktům jsme schopni kontaktovat možné zaměstnance prakticky ze dne na den. Potřebujete navýšit výrobu v Plzni a plzeňském regionu? Ozvěte se agentuře práce Emona Kroni - jsme ten nejrychlejší způsob, jak sehnat lidi.

Průběžně také realizujeme náborové kampaně v médiích i na internetu, abychom naši skupinu uchazečů neustále rozšiřovali. Díky tomu se nestane, že by nám zaměstnanci došli - naopak, počet evidovaných uchazečů o zaměstnání stále roste.

Čeští i zahraniční zaměstnanci

Víme, že každý druh práce si žádá někoho jiného. Některé firmy potřebují kvalitní a šikovné dělníky, jiným stačí kdokoliv, hlavně rychle. Někdo preferuje české zaměstnance, zatímco jiným vyhovují spíš zahraniční pracovníci, kteří mají raději práci na noční směně.

Emona Kroni má uchazeče všech typů a umíme tak rychle naplnit potřeby našich partnerských firem. Potřebujete i Vy další zaměstance? Kontaktujte nás, dost možná čekají mezi našimi uchazeči!

Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00
(mimo otevírací dobu dle dohody)

FB   IG   LI

Řešíme: Brigády v Plzni Evidence uchazečů o práci Zajištění zaměstnanců Volná pracovní místa
Zavolejte mi