benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-5menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA

Nabídka práce: Zkušební řidič - brigáda Praha

Nabízený plat:
98 - 112,-Kč/hod
Místo výkonu práce:
Praha
Záloha až 2 000 Kč
týdně na ruku

Pro oblast: Praha

Náplň práce: testování osobních vozů v Praze a okolí po přesně daných trasách v běžném provozu, vyhodnocování jízdy, kontrola vozu po směně.

Požadujeme:

  • platný ŘP sk. „B“ minimálně 7 let
  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • čistá karta řidiče a čistý trestní rejstřík
  • v registaci přiložte životopis nebo ho obratem pošlete na e-mail

Pracovní doba:

  • 3 směnný provoz (6-14-22) včetně So, Ne a svátků
  • směny dle Vašeho výběru
  • nutno odpracovat min. 3 směny/týden

Nabízíme: 98 - 103,-Kč /hod + příplatky za noční, víkend, svátky

Nástup: okamžitě

Máte o tuto pozici zájem?
Vyplňte následující formulář, zavolejte zdarma na 800 433 334 (Po-Pá 8:00-16:00 hod) nebo přijďte do naší kanceláře. Více viz Kontakty >>

Registrace uchazeče
Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00 (mimo Čt)
Čtvrtek pouze dopoledne 8:30-12:30
(mimo otevírací dobu dle dohody)

Zavolejte mi