benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-5menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA

Nabídka práce: Pracovník/ce ve výrobě interierových dílů do automobilů

Nabízený plat:
33 000,- Kč
Místo výkonu práce:
Přeštice - doprava ZDARMA
Záloha až 2 000 Kč
týdně na ruku

Pro oblast: Přeštice - doprava zajištěna ZDARMA

Náplň práce: výroba interierových součástí pro osobní automobily, obsluha strojních zařízení, kontrola kvality, práce ve stoje

Požadujeme: manuální zručnost, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP v čistém a moderním provozu
  • 33 000,- Kč měsíčně (včetně 13. platu a bonusů)
  • základní mzda 21 100,- / 22 600,- Kč + 1 500,- Kč příplatky za směnnost + 1 800,- Kč docházkový bonus + 4 000,- Kč osobní ohodnocení
  • možnost placených přesčasů

Benefity:

  • 25 dní placené dovolené
  • doprava autobusem z Plzně ZDARMA nebo příspěvek na vlastní dopravu 2,75 Kč/km
  • stravenky 80,- Kč/směna nebo dotované stravování
  • poukázy na kulturu a sport

Nástup: listopad, prosinec 2018

Máte o tuto pozici zájem?
Vyplňte následující formulář, zavolejte zdarma na 800 433 334 (Po-Pá 8:00-16:00 hod) nebo přijďte do naší kanceláře. Více viz Kontakty >>

Registrace uchazeče
   Více informací
Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00 (mimo Čt)
Čtvrtek pouze dopoledne 8:30-12:30
(mimo otevírací dobu dle dohody)

Zavolejte mi