benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-5menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA

Nabídka práce: Brigáda - kontrola kvality plechovek

Nabízený plat:
150,-Kč / hod
Místo výkonu práce:
Dýšiná, doprava ZDARMA
Záloha až 2 000 Kč
týdně na ruku

Náplň: kontrola kvality 100% reciklovatelných vyrobených plechovek

Požadujeme: Výborný zrak, spolehlivost, pečlivost při práci, komunikace přes email.

Nabízíme

  • DPP
  • 150,- Kč / hod + příplatky (noční, víkendy, svátky) + bonusy po zaučení
  • doprava zajištěná ZDARMA
  • brigáda na letní prázdniny (možnost i dlouhodobě)

Pracovní doba :

  • 3 směnný provoz (6-14, 14-22, 22-6)
  • směny dle potřeby výroby

Máte o tuto pozici zájem?
Vyplňte následující formulář, zavolejte zdarma na 800 433 334 (Po-Pá 8:00-16:00 hod) nebo přijďte do naší kanceláře. Více viz Kontakty >>

Registrace uchazeče
   Více informací
Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00 (mimo Čt)
Čtvrtek pouze dopoledne 8:30-12:30
(mimo otevírací dobu dle dohody)

Zavolejte mi