benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA

Nabídka práce: Montáž dopravníkových systémů pro sklady a letiště - JEN RANNÍ

Nabízený plat:
32 000 - 37 000,- Kč + příplatky
Místo výkonu práce:
20 min z centra Plzně, doprava zajištěna
Záloha až 2 000 Kč
týdně na ruku

Pro oblast: Ostrov u Stříbra - doprava z centra Plzně zajištěna (cca 20 minut)

Náplň práce:

  • montážní práce – dopravníkové systémy do skladů
  • práce v čistém, moderním prostředí
  • práce v jednosměnném provozu
  • montáž vhodná pro muže

Požadujeme:

  • analytické uvažování
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost
  • zájem o techniku, chuť řešit problémy
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • 32 000 - 37 000,-Kč/měs. hrubého
  • nadstandardní příplatky za přesčasy (35% všední den, 45% víkend)
  • stravování ve firmě ZDARMA
  • doprava z Plzně zajištěna nebo příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • práce pouze na ranní směnu
  • v případě potřeby zajistíme ubytování v Plzni
  • týdenní zálohy až 2 000,-Kč
  • česky mluvící kolektiv

Pracovní doba:

  • pouze ranní směna (6-14)
  • možnost přesčasů (placené)

Nástup: DUBEN 2024

Máte o tuto pozici zájem?
Vyplňte následující formulář, zavolejte zdarma na 800 433 334 (Po-Pá 8:00-16:00 hod) nebo přijďte do naší kanceláře. Více viz Kontakty >>

Registrace uchazeče
   Více informací
Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00
(mimo otevírací dobu dle dohody)

FB   IG   LI

Řešíme: Brigády v Plzni Evidence uchazečů o práci Zajištění zaměstnanců Volná pracovní místa
Zavolejte mi