benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA
Menu

Volná pracovní místa Plzeň

Máme pro Vás volná pracovní místa v Plzni, nabízíme také práci v Dýšiné, Ostrově u Stříbra, Přešticích, Nýřanech, Boru u Tachova a další místa v Plzeňském kraji. Volná místa mimo Plzeň bývají i s dopravou Emona Kroni!

Aktuální nabídku pracovních pozic najdete vždy na našem webu pod Nabídky práce, a pokud se zaregistrujete jako uchazeč, budeme Vás i aktivně oslovovat, když se vhodná práce v Plzni nebo okolí objeví.

Databáze volných míst

Udržujeme svoji databázi volných míst, takže pokud chcete práci, umíme ji obratem zajistit. Jednoduše nám zavolejte nebo se zastavte na naší pobočce v Plzni poblíž hlavního nádraží - viz naše Kontakty.

Stačí, abyste se u nás zaregistrovali jako uchazeč o práci. Je jedno, jestli právě máme pracovní místo přesně pro Vás, nebo se volná pozice objeví později. Díky našemu systému pracovních pozic v Plzni a okolí přesně víme, že se Vám máme ozvat, když se vhodná práce uvolní.

Pracovní pozice u našich partnerů

Dlouhodobě spolupracujeme s desítkami firem z Plzně i celého regionu. V těchto firmách zajišťujeme práci pravidelně, ať už jde o dlouhodobé doplňování stavů nebo o krátkodobé vykrývání dovolených, nemocí a zvýšených potřebách práce například před Vánoci. Tato volná místa proto vypisujeme opakovaně, velmi dobře je známe a máme tam již zajištěnou dopravu, pokud jsou mimo Plzeň.

Díky tomu Vám dokážeme najít pracovní místo rychle, pracovní pozice jsou ověřené a celý zaměstnavatel je dlouhodobě ověřený. To znamená, že lidé, kterým jsme u něj práci našli dříve, jsou se svojí pracovní pozicí spokojeni.

Volné místo na brigádu

S pracovními místy souvisí i krátkodobé doplnění stavů - proto se specializujeme i na brigády v Plzni a okolí. Volná místa na brigády bývají nejčastěji během letních dovolených a před Vánoci. Buďte připraveni a zaregistrujte se u nás, abychom o Vás věděli a mohli se Vám sami ozvat, až přijde čas.

Naše agentura má s hledáním práce bohaté zkušenosti. Jsme ti, kdo doplňuje pracovní místa například u předních e-shopů nebo testovacích vozů jezdících po Plzni. Těšíme se na Vás - ať už chcete dělat cokoliv!

Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00
(mimo otevírací dobu dle dohody)

FB   IG   LI

Řešíme: Brigády v Plzni Evidence uchazečů o práci Zajištění zaměstnanců Volná pracovní místa
Zavolejte mi