benefits-agendabenefits-odvodybenefits-uradybenefits-vybercrossmenu-11menu-16menu-2menu-3menu-4menu-6phonesummary-depositsummary-placesummary-wages
800 433 334 Volejte zdarma 8:00 až 16:00
APA
Menu

Zajištění zaměstnanců

Jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem mnoha firem v Plzni i celém Plzeňském kraji v oblasti zajištění zaměstnanců.

Potřebujete zaměstnance na příští měsíc, příští týden, nebo zítra? Hledáte dlouhodobé zaměstnance, agenturní zaměstnance, externí nebo pro doplnění kmenového stavu, jednorázové nebo pravidelné brigádníky?

Obraťte se na nás, se zaměstnanci to umíme. Zavolejte nám třeba právě teď!

Emona Kroni se zaměstnanci pracuje

Vedeme si databáze zaměstnanců a kontaktů na ně. Naším systémem jsme schopni oslovit všechny potenciální zaměstnance, které vyhovují Vašim požadavkům, a zajistit jejich nástup v nejbližším možném termínu. Využijte zaměstnanců, které pro Vás už máme.

Na zaměstnance jsme specialisté. Potřebujete specifické profese? Proškolené zaměstnance? Přezkoušení před nástupem? Nebo rozšíření kvalifikace uchazečů? I to děláme. Jednoduše nám zavolejte

Zaměstnance zajišťujeme dlouhodobě

Při pravidelné spolupráci s firmou umíme průběžně vykrývat nedostatky Vašich kmenových zaměstnanců. Například při nemocích, během dovolených, při náporu přes Vánoci nebo při rozšíření výroby.

S námi nemusíte zaměstnance shánět. Jednoduše nám povězte své potřeby, o ostatní se postaráme. Velké množství úspěšných firem, které s námi spolupracují, je toho důkazem. V Plzni a okolí, Rokycanech, Boru, Stříbře, Klatovech i jinde.

Je-li to potřeba, umíme sehnat i stálé zaměstnance do Vašeho kmenového stavu.

Zajištění brigádníků

Víme, jak obtížné je každý rok (nebo i častěji) shánět sezonní brigádníky. Obraťte se na nás a velmi Vám to usnadníme. Část našich zaměstnanců vyhledává jen brigády - někteří krátkodobé, někteří dlouhodobé. Naši brigádníci jsou zvyklí na nepravidelné chození do práce, umí se přizpůsobit, i kombinovat práci ve Vaší firmě a jinde.

Specializujeme se i na dlouhodobé brigády. Potřebujete čas od času pomoci svým zaměstnancům? Brigádníky dodáme. Navíc opakovaně řešené pozice u nás pravidelně inzerujeme i když zrovna nejsou potřeba, vytváříme si tak databázi vhodných uchazečů, kterou můžeme využít později. Možná už tak máme i zaměstnance pro Vás!

Výhody našich zaměstnanců pro Vaši firmu

Starost se sháněním brigádníků i zaměstnanců přenecháte nám. Zajistíme ty pravé, Vy si ušetříte inzerci, domluvy, výběr zaměstnanců, testování a další. A také se výrazně zbavíte administrativní zátěže a zjednodušíte si účetnictví - naši zaměstnanci budou ve Vašich nákladech figurovat jako jediná položka, zbytek administrativy vyřešíme na naší straně.

Vaše potřeby zaměstnanců jsou pro nás výzvy, které každodenně plníme už roky. Sídlíme v Plzni, působíme i na Plzeňsku a v celém Plzeňském kraji. Dejte nám vědět svoje potřeby!

Mapa

EMONA KRONI s.r.o.
Rubešova 29
326 00 Plzeň

800 433 334
377 464 257
info@emonakroni.cz

Po-Pá: 8:30-12:30 a 13:00-16:00
(mimo otevírací dobu dle dohody)

FB   IG   LI

Řešíme: Brigády v Plzni Evidence uchazečů o práci Zajištění zaměstnanců Volná pracovní místa
Zavolejte mi